Klasa IIIa gospodarzem szkoły w marcu

W marcu gospodarzem szkoły ponownie miała zaszczyt być klasa 3a. Rozpoczęliśmy od prezentacji swoich prac - makiet podwórek wykonanych na podstawie lektury Marii Terlikowskiej "Drzewo do samego nieba".

Przez cały miesiąc można było dowiedzieć się o obchodzonych w marcu nietypowych świętach, które były ogłaszane na gazetce, np. Dzień Płatków Śniadaniowych, Dzień Całowania w Czoło, Światowy Dzień Motyli i wiele innych. 8 marca męska część klasy przygotowała niespodziankę dla swoich koleżanek z klasy i wszystkich kobiet naszej szkoły - tych dużych i małych, wręczając mały upominek - kwiatka i cukierka. Punktem kulminacyjnym naszego gospodarowania były obchody Pierwszego Dnia Wiosny. Klasy 1-3 spotkały się na sali gimnastycznej, gdzie zaprezentowały swoje Marzanny, wiosenne gaiki, piosenki o tematyce wiosennej. Było bardzo kolorowo, wiosennie i wesoło. Następnie korowodem udaliśmy się do parku, gdzie wspólnie z klasami 4-8 pożegnaliśmy zimę - paląc Marzanny i oficjalnie powitaliśmy Panią Wiosnę. Dziękujemy Wszystkim za współpracę i uczestnictwo w naszych dotychczasowych przedsięwzięciach.