Klasa 5a gospodarzem szkoły w marcu-podsumowanie

Marzec był miesiącem klasy 5a. W ramach gospodarowania uczniowie zorganizowali dla młodzieży szkolnej liczne atrakcje. Były to: warsztaty plastyczne pod hasłem „Pokój na Świecie”, koncert piosenek z okazji „Dnia Kobiet”, a także coś bardziej rozrywkowego. Konkurs „Karaoke” –cieszył się dużą popularnością.

Swoje talenty wokalne mogli zaprezentować w nim zarówno uczniowie jak i niektórzy nauczyciele. Dla wzbudzenia dobrej rywalizacji klasa 5a zaprosiła wszystkich chętnych do konkursu na układanie kostki Rubika. W trzech etapach grali najlepsi i w tej konkurencji wygrali najszybsi „mistrzowie”. Byli nimi:

I miejsce-Jakub Szober kl.7b, II miejsce Dustin Luda kl.7a.

We wszystkich zorganizowanych konkurencjach brali udział różni uczniowie z całej szkoły. Była więc możliwość zaprezentowania się na forum szkoły ze swoimi zdolnościami czy umiejętnościami. A klasa 5a? No cóż, uczniowie byli bardzo zadowoleni, że ich zaangażowanie przełożyło się na aktywność i radość innych na polu szkolnym.