Sukcesy w Wojewódzkim Konkursie Poezji Jenieckiej „Nie traćmy pamięci”

Pierwszego kwietnia, w łambinowickim Muzeum, odbył się konkurs recytatorski, promujący tematykę wojenną. Naszą Szkołę reprezentowali następujący uczniowie:
Julia Czubasiewicz (4 b), Lena Józak (4 b), Zuzanna Mazurkiewicz (6 a), Kacper Borek (5 a) – kategoria I, 10 – 12 lat.

II kategorię, 13 – 15 lat, reprezentowały dwie siódmoklasistki: Emilia Jarosz z kl. 7 c i Beata Janowska z kl. 7 b.

Przygotowania do konkursu trwały wiele tygodni i nie były łatwe, ponieważ poezja wojenna, jeniecka jest trudna do zrozumienia i prezentacji.

Możemy pochwalić się ogromnym sukcesem. Emilia Jarosz, którą przygotowywała pani Ilona Karpińska, zajęła II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim „Nie traćmy pamięci”. Jej młodsza koleżanka, Julia Czubasiewicz, otrzymała wyróżnienie (opiekun pani Violetta Junka).

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!