Obchody Dnia Dziecka w klasach I - III

1 czerwca 2022r. z okazji Dnia Dziecka uczniowie klas I-III naszej szkoły pojechali do kina „Cinema N 3D” w Nysie. Na miejscu zaopatrzyliśmy się w przekąski i napoje, a po zajęciu miejsc rozpoczął się film pt. „Pan Wilk i spółka".

W skład „spółki” wchodzą: pan Wąż – ekspert od włamań a przy tym ponurak i pesymista ze słabością do świnek morskich, pan Rekin – mistrz kamuflażu i entuzjasta rozwiązań siłowych, pan Pirania – nieco szalony, zawsze gotowy do zrobienia zamieszania oraz pani Tarantula – najlepsza hakerka w mieście. Nieuchwytni, niedoścignieni, na ich widok obywatele uciekają w przerażeniu, a cały szwadron policji nie jest w stanie ich prześcignąć. Ale kiedy po latach niezliczonych napadów i bycia najbardziej poszukiwanymi złoczyńcami na świecie zostają w końcu złapani pan Wilk, aby uratować ich wszystkich od kary więzienia, zawiera umowę, której nie ma zamiaru dotrzymać. Postanawia, że będą dobrymi obywatelami. Co było dalej??? To warto zobaczyć!!! Wszyscy jednogłośnie ustalili, że film był bardzo ciekawy. Uczniowie pełni wrażeń po obejrzanym filmie i w znakomitych humorach wracali do Łambinowic. To był miły dzień i udana wycieczka.