W świetlicowej gromadzie.

Za nami pierwszy miesiąc pracy w nowym roku szkolnym 2021/2022. Pierwszaki doskonale zaaklimatyzowały się w świetlicy i w szkole. Czują się tu swobodnie i widać, że humory wszystkim dopisują. Czas szybko nam mija podczas zabaw i zajęć . Każdy może znaleść coś dla siebie, wystarczy tylko chcieć przyłączyć się do prac i zadań prowadzonych przez wychowawców świetlicy.

Zręczne ręce, pomysłowość i nasza nieograniczona wyobraźnia pozwalają na miłe spędzenie czasu w oczekiwaniu na lekcję lub przed powrotem do domu. Z materiałów, które często uznajemy za śmieci lub ich nawet niezauważamy, przy pomocy pani ze świetlicy powstają nasze pierwsze dzieła artystyczne. Są one tak różnorodne jak my , ale każde stwnowi wartość i dlatego panie umieszczają je na wystawach, aby uczniowie mogli wzajemnie podziwiać swoje umiejętności.