UWAGA KONKURS PLASTYCZNY DLA KL. 1-3

Konkurs plastyczny „POSTAĆ Z ULUBIONEJ LEKTURY - RZEŹBA Z RECYKLINGU” DLA KL. 1-3

Biblioteka Szkolna organizuje konkurs plastyczny „POSTAĆ Z ULUBIONEJ LEKTURY - RZEŹBA Z RECYKLINGU” DLA KL. 1-3

Konkurs polega na wykonaniu bohatera / bohaterów dowolnej lektury dla kl.1-3.

Prace powinny być stworzone w 100 % z odpadów  surowcowych takich jak: plastikowe butelki, kartony, puszki, rolki po papierze, nakrętki plastikowe czy inne odpady przeznaczone do recyklingu.

Technika plastyczna - przestrzenna z użyciem różnorodnych materiałów.

Warunkiem dopuszczenia pracy do udziału w konkursie jest wykonanie pracy zgodnie z założeniami konkursu.

Praca może mieć dowolną wielkość i kształt, pod warunkiem, że wykonana jest w 100% z odpadów surowcowych.

Każdy uczestnik może dostarczyć tylko jedną pracę. Do pracy należy dołączyć karteczkę z  imieniem
i nazwiskiem autora oraz klasą, do której uczęszcza.

Prace należy dostarczyć do 30 października 2022 roku do biblioteki w budynku nr 1.

Zapraszamy chętnych uczniów do udziału!!!!!

DLA LAUREATÓW PRZEWIDZIANO SUPER NAGRODY !!!