W świątecznym klimacie (z linkiem do YouTube)

W grudniu gospodarzem szkoły była klasa 7a. Aby wprowadzić wszystkich w świąteczny klimat zorganizowaliśmy konkurs na najpiękniejsze życzenia bożonarodzeniowe. Otrzymaliśmy wiele pięknych prac. O wyborze najlepszych życzeń decydowała estetyka, poprawna i oryginalna forma życzeń.

Komisja w składzie: Pani Ilona Karpińska, Pani Iza Rewekant-Skiba i uczniowie klasy 7a wybrała sześć najpiękniejszych życzeń. GRATULUJEMY!

Oto zwycięzcy:

- Wyróżnienie specjalne za oryginalny pomysł i wyjątkowego adresata otrzymał Jakub Szober (kl.8b)

- Wyróżnienie – Amelia Kubiak (kl.5a) i Wojciech Zych (kl.4a)

- III miejsce – Michał Węgrzynek (kl.8b)

- II miejsce – Zuzanna Synowiec ( kl.8b)

- I miejsce – Emilia Cichy (kl.8c)

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu!

Konkurs uwieczniliśmy na fotografiach i filmiku, który zmontował dla nas uczeń Krzysztof Zabłocki. Znajdziecie go na szkolnym facebooku i Youtubie. W utrwaleniu tego wydarzenia wykorzystaliśmy sprzęt pozyskany w ramach projektu "Laboratoria Przyszłości” (aparat fotograficzny, kamera).