Bal karnawałowy klas I - III

9 lutego 2023r. w naszej szkole odbył się ,,Bal karnawałowy” uczniów klas I-III. Zabawę tradycyjnie poprowadził dobrze nam znany wodzirej. W tym roku wcielił się w rolę kapitana statku, a zabawy i konkursy, które zaproponował związane były z tematyką morską np. przejście przez wzburzone morze, połów ryb, ucieczka przed licznymi rekinami.

Można było przeżyć również katastrofę statku i akcję ratowniczą z pomocą kół ratunkowych. Nie zabrakło też konkursu na najładniej tańczącą parę, który wygrała Małgosia i Piotruś Kępa. To był prawdziwy bal przebierańców. Wśród najróżniejszych postaci można było spotkać odważnego Batmana, zwiewną Królewnę Śnieżkę, groźnego Pirata, dostojnego króla czy dumną Kleopatrę… Wśród dziewczynek królowała jednak Wednesday a chłopcy mogliby skompletować drużynę piłkarską z Lewandowskim na czele. W przerwach dzieci mogły skorzystać ze słodkiego poczęstunku przygotowanego przez rodziców. Uczniowie świetnie się bawili. Z zadowolonymi minami i wypiekami na twarzy wrócili do domów.