Szkolne Walentynki

Dnia 10.02.2023 r. w naszej szkole obchodziliśmy Walentynki – wyjątkowy dzień wyrażania sympatii czy przyjaźni. W tym roku organizatorami tego wydarzenia byli gospodarze szkoły – klasa 6b.

Tradycyjnie zorganizowano pocztę walentynkową, za pośrednictwem której można było przesyłać wybranej osobie słowa sympatii. Kartek było sporo, a wiele z nich zostało samodzielnie wykonanych przez nadawców. Walentynkowi posłańcy mieli co robić... Na korytarzach można było zaobserwować zwiększoną ilość czerwieni. To dlatego, że prawie każdy uczeń miał na sobie jakiś element ubioru w czerwonym kolorze. Na przerwach można było usłyszeć walentynkową playlistę, która zachęcała do wspólnej zabawy.

Niepowtarzalna atmosfera szkolnych walentynek pozostanie z pewnością na długo w pamięci wszystkich uczniów.