Beata Janowska – laureatką Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego dla uczniów szkół podstawowych województwa opolskiego w roku szkolnym 2022/2023

1. marca 2023r. w auli Uniwersytetu Opolskiego odbył się etap wojewódzki Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego.

7. marca 2023r. na stronie Kuratorium Oświaty w Opolu ogłoszono wyniki konkursu oraz listę uczniów rekomendowanych przez Wojewódzką Komisję Konkursową do przyznania tytułu laureata Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego.

Uczennica klasy 8b – Beata Janowska jest na tej liście! Jest laureatką!

By móc się na tej liście znaleźć należało w ciągu 90 minut rozwiązać zadania konkursowe i uzyskać minimum 85% punktów możliwych do zdobycia.
Beata uzyskała wynik doskonały – 97,5%, drugi z najwyższych!

Zasłużyła na tę wyjątkową nagrodę, a z naszej strony na uznanie. Z godną podziwu sumiennością, skrupulatnością, wytrwałością i pasją poszerzała wiedzę biologiczną oraz doskonaliła umiejętności.

Beatko, gratulujemy Ci i życzymy z całego serca radości z nauki i powodzenia na dalszej edukacyjnej drodze!