Dzień Kobiet w klasach I - III (foto+video)

"Marzec wyjął grosik srebrny, teraz będzie mu potrzebny.

Do kwiaciarni Marzec pobiegł, kupić kwiat na Święto Kobiet..."

8.marca to dzień, w którym szczególnie pamiętamy o wszystkich kobietach, tych dużych i tych małych. W tym roku pierwszaki - gospodarze marca - postanowiły uczcić ten dzień w nietypowy sposób. Zaprosiły uczniów w klas drugich i trzecich do wspólnego zatańczenia poloneza. Na początku krótkiej uroczystości mali dżentelmeni z klasy 1a i 1b złożyli życzenia i odśpiewali "Sto lat" wszystkim obecnym na sali kobietom. Potem nastąpił punkt kulminacyjny - wspólny taniec. Przy dźwiękach poloneza z filmu "Pan Tadeusz" wszyscy uczniowie, dostojnie, pięknie i z zaangażowaniem zatańczyli poloneza. Na zakończenie spotkania dziewczynki otrzymały drobny słodki upominek. Jeszcze raz składamy najlepsze życzenia wszystkim Paniom i Koleżankom w dniu Ich święta.