Klasa 4a świętuje Dzień Kobiet przy naleśnikach z serem i owocami

Klasa 4a postanowiła  nietypowo obchodzić  Dzień Kobiet, celebrując go smacznymi naleśnikami. Przygotowanie zdrowych, mleczno-owocowych przekąsek było wyzwaniem dla uczniów.

Wykorzystując sprzęt zakupiony w ramach projektu „Laboratoria przyszłości” (elektryczne naleśnikarki, mikser, miski, deski do krojenia i inne akcesoria) uczniowie wspólnie przygotowywali ciasto naleśnikowe.  Nie było to łatwe zadanie, gdyż wszystkie składniki należało starannie odmierzyć według przepisu.  Następnie każdy uczeń upiekł dla siebie naleśnika, udekorował go serem i owocami, a później z apetytem skonsumował.

Doskonała  zabawa i przepyszne przekąski sprawiły, że ten „Dzień Kobiet”  dostarczył niezapomnianych wrażeń.