„Spotkanie z wiosną” –finał konkursu recytatorskiego dla klas I-III

W dniu 21.03.2023 r. wszyscy uczniowie klas I-III ubrani w kolorowe stroje w barwach wiosny spotkali się  na udekorowanej  kwiatami sali gimnastycznej, aby wysłuchać finalistów konkursu recytatorskiego dla klas I-III.

Zwycięzcy konkursów klasowych deklamowali wiersze o tematyce wiosennej. Pod koniec prezentacji każdy uczeń mógł oddać swój głos finaliście, którego recytacja najbardziej mu się spodobała.

Po skończonym głosowaniu komisja złożona z nauczycieli i dzieci podliczyła głosy wyłaniając zwycięzców.

1. miejsce zajęła Amelia Błaszczyk

2. miejsce zajęła Lena Pficner

3. miejsce zajęła Jagoda Cichy

Zwycięzcy otrzymali dyplomy i nagrody książkowe, a pozostali uczestnicy pamiątkowe dyplomy.

Konkurs stał na niezwykle wysokim i wyrównanym poziomie – świadczyć o tym może dogrywka, którą trzeba było przeprowadzić, aby wyłonić zwycięzców.

Wszyscy uczniowie wykazali się ogromną odpowiedzialnością podczas głosowania. BRAWO !!!