ŚWIĘTO SZKOŁY ZBLIŻA SIĘ WIELKIMI KROKAMI

W sobotę 03. czerwca odbędzie się święto szkoły, już teraz przygotujemy się do tego wielkiego i radosnego wydarzenia. W ostatnich tygodniach uczniowie wszystkich klas wytrwale pracowali nad pracami plastycznymi, pisali wiersze, redagowali opowiadania, opisy promujące naszą szkołę.

W czasie uroczystości z okazji majowych świąt podsumowaliśmy zmagania uczniów. Na konkurs wpłynęła ogromna ilość prac plastycznych od najmłodszych uczniów naszej szkoły. Przepiękne prace przyprawiły o ból głowy komisję, która musiała wyłonić laureatów. Komisja w składzie: Małgorzata Cieślińska, Edyta Golec i  Ilona Karpińska po burzliwych obradach wszystkim uczniom z kl. I-III biorącym udział w konkursie przyznała wyróżnienia.  W kl. IV-VIII zadanie było znacznie łatwiejsze, gdyż prac plastycznych i literackich było znacznie mniej. Prace literackie oceniały Panie Violetta Junka i Ilona Karpińska.

A oto wyniki:

Konkurs plastyczny klasy I-III „Szkoła mój drugi dom”

I miejsce – indywidualnie:

Maksymilian Pochopień kl. Ia

Hania Dąbrowska kl. IIIa

Bartosz Ceglarek kl. IIIa

Maja i Mikołaj Skiba kl. IIIb

Małgorzata Kępa kl. IIIb

II miejsce:

Malwina Starula kl. IIIb

Alicja Piwowarczyk kl. IIa

Kaja Kozdraś kl. IIIa

Kacper Janik kl. IIIb

Piotr Sobula kl. IIIa

III miejsce:

Tymon Radziszewski kl. IIIa

Antoni Drzazga kl. IIIa

Nadia Werner kl. IIIb

Hanna Duda kl. IIa

Konkurs plastyczny klasy IV -VIII „Tu jest moje miejsce”

I miejsce - Maja Stefanicka  kl. Vb

II miejsce – Marlena Rosenberg  kl. IVa

III miejsce - Emilia Sobek kl. VIIa

Konkurs literacki klasy IV-VIII

I miejsce – Karolina Jankowska kl. VIb

II miejsce – Dominika Pętal kl. IVa

III miejsce – Kaja Biedroń kl. VIIIb

Wyróżnienie – Maja Stefanicka kl. Vb

Gratulujemy!!!

Aby uwiecznić te piękne chwile wykorzystaliśmy sprzęt z Laboratoriów przyszłości (aparat fotograficzny i kamerę).