26 MAJA 2023 - DZIEŃ MAMY W KLASIE II A

26 maja każdy pamięta o swojej Mamie, gdyż to właśnie z nią związane są zawsze najpiękniejsze wspomnienia z dzieciństwa, pierwsze radości, troski, marzenia, tęsknoty.

Wiersze, piosenki i laurki na Dzień Mamy to jedynie symboliczne zaznaczenie tego, jak Mama jest dla nas ważna. Uczniowie klasy II A wraz z wychowawczynią Panią Haliną Kasprzyszyn również postanowili uczcić ten wyjątkowy dzień i zaprosili swoje Mamy do szkoły na przedstawienie przez nich przygotowane. Dzieci recytowały wiersze, śpiewały piosenki najpiękniej jak potrafiły, a Mamy z przejęciem i dumą podziwiały swoją latorośl. Wzruszenie, radość i prezenty wykonane własnoręcznie przez dzieci, którymi nasi goście zostali obdarowani stworzyły niezapomnianą atmosferę tego święta.