Dzień Mamy w klasie 2b (relacja foto+wideo)

Niech nam żyją wszystkie Mamy,

Dziś życzenia im składamy,

Bo tak bardzo je kochamy,

Całujemy i ściskamy

Dzień Matki to święto obchodzone jako wyraz szacunku dla wszystkich Mam. W Polsce obchodzimy je 26 maja.

Z tej okazji uczniowie klasy 2b zaprosili swoje kochane Mamy do szkoły, by razem świętować ten dzień. Dzieci zaprezentowały się w programie artystycznym. Po wspaniałych występach, podczas których uczniowie pokazali swoje zdolności recytatorskie, wokalne i taneczne na twarzach Mam zauważyć można było tylko jedno – wzruszenie i dumę ze swoich pociech.
Po zakończonym programie artystycznym Mamy otrzymały od swoich dzieci upominki, a następnie  zostały zaproszone na słodki poczęstunek.

Dziękujemy Mamom za przybycie na uroczystość, życzliwość i miłe słowa.

Z okazji  Dnia Mamy klasa 2b życzy wszystkim Mamom zdrowia, uśmiechu i codziennej radości, a za trudy i starania składają serdeczne podziękowania.