Lena Łuczyńska laureatką XIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci „Bezpiecznie na wsi mamy, niebezpiecznych substancji unikamy”

24 maja 2023r. w Nyskim Domu Kultury odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród laureatom etapu powiatowego XIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci „Bezpiecznie na wsi mamy, niebezpiecznych substancji unikamy”. Wśród zwycięzców znalazła się uczennica klasy IIb Lena Łuczyńska.

Dziewczynka zdobyła II miejsce, a wykonana przez nią praca plastyczna wyróżniała się szczególną pomysłowością i oryginalnością. Lena otrzymała liczne nagrody rzeczowe, upominki i słodycze ufundowane przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, współorganizatorów, patronów konkursu oraz Wójta Gminy Łambinowice.

Konkurs plastyczny Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego przebiega pod Honorowym Patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, a współorganizatorami tego przedsięwzięcia są: Państwowa Inspekcja Pracy oraz Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa.