Ostatnia wycieczka klas ósmych

Jest już po egzaminach, zbliża się zakończenie roku szkolnego. Jest to szczególnie ważny moment dla uczniów klas ósmych. Za kilka tygodni pożegnają naszą szkołę i rozpoczną nowy, ekscytujący etap w życiu.

Przedtem jednak uczniowie razem z wychowawczyniami i panią Agnieszką Galla uczestniczyli w dwudniowej wycieczce do Zakopanego. Pogoda była wspaniała i wszyscy dobrze się bawili. Spędziliśmy dużo czasu na Rusinowej Polanie, gdzie mogliśmy odpocząć i podziwiać piękno otaczających nas gór. Na Gubałówkę weszliśmy i z niej zeszliśmy. Świadczy to o doskonałej kondycji uczniów i wychowawców. Nikt nie narzekał na zmęczenie, nikt nie pytał "Daleko jeszcze?" i nikt się nie potknął. Byliśmy na wielu wycieczkach i cieszymy się, że ta ostatnia była tak udana.