Uroczysta gala dla laureatów wojewódzkich konkursów przedmiotowych województwa opolskiego w Dobrzeniu Wielkim

Dnia 6.06.2023r. uczennica klasy 8b - Beata Janowska wraz z rodzicami i nauczycielką biologii wzięła udział w uroczystej gali podsumowującej wojewódzkie konkursy przedmiotowe.

Impreza miała miejsce w Gminnym Ośrodku Kultury w Dobrzeniu Wielkim i uczestniczyli w niej laureaci wojewódzkich olimpiad i konkursów przedmiotowych wraz z rodzicami nauczycielami oraz ważne osobistości naszego regionu, m.in.  wojewoda opolski, marszałek województwa, przedstawiciele opolskich uczelni, wójt gminy Dobrzeń Wielki .

Do laureatów wygłosili słowa uznania: wojewoda opolski, marszałek sejmiku wojewódzkiego i kurator oświaty.

Kurator oświaty wręczył wszystkim laureatom nagrody, dyplomy i podziękowania.

Uroczystość uświetniły występy młodzieży z sekcji baletowej – Arabesque, grupy cyrkowej – Cudaki i studia piosenki miejscowego ośrodka kultury.

Beacie, jeszcze raz serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia na nowej drodze edukacyjnej.
Tytuł laureatki zapewnił absolwentce naszej szkoły pierwszeństwo w przyjęciu do wybranej przez siebie szkoły średniej.