Występy naszych uczniów na pikniku rodzinnym „Piaskownica”

W upalną sobotę 9 września 2023r. przy obiekcie sportowym "Orlik" w Łambinowicach odbył się piknik rodzinny zorganizowany przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Opolu oraz Ambasadę Sukcesu pn. "Bliżej Rodziny i Dziecka" finansowany ze środków RPO WO wraz z Gminnym Ośrodkiem Kultury, Sportu i Rekreacji w Łambinowicach i Gminą Łambinowice.

Spotkanie to urozmaiciły występy uczniów naszej szkoły. To właśnie śpiewający uczniowie rozpoczęli to spotkanie. Wystąpili:

- Ola Kaplyta, Oliwia Dudek i Kacper Borek z piosenką „Ramię w ramię;

- Julia Kamińska z piosenką „Ale jazz”;

- Milenka Jędrzejów z piosenką „Zapach róży”;

- Ola Głuszek z piosenką z bajki „Pół kroku stąd”;

- Marcelina Jasnogórska z utworami „Mamo Tyś płakała” oraz „Wierna, odważna i prawa”;

- Wiktoria Frycz z piosenką „Druga w nocy”;

- Natalka Wilkiewicz z piosenką „Kaktus”.

Wszystkie występy wywarły ogromne wrażenie na uczestnikach pikniku, a także wywołały emocje: niektóre poruszyły do tańca, inne do łez…

„Piaskownica” była elementem realizacji projektu Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Opolu pn. „Bliżej rodziny i dziecka - wsparcie rodzin przeżywających problemy opiekuńczo - wychowawcze oraz wsparcie pieczy zastępczej – III edycja” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego 2014 – 2020 (RPO WO), Osi priorytetowej VII Integracja społeczna dla Działania 8.1 „Dostęp do wysokiej jakości usług zdrowotnych i społecznych w zakresie wspierania rodziny i pieczy zastępczej".