Dentobus w naszej szkole

DRODZY RODZICE,

Przez trzy poprzednie dni, od 11 do 13 września, w naszych obu szkołach gościliśmy załogę stomatologiczną mobilnego gabinetu stomatologicznego.

Uczniowie, których rodzice wyrazili pisemną zgodę mieli przeprowadzone zabieg higienizacji, przegląd oraz lakowanie zębów .

Po przeglądzie dzieci otrzymały pisemne zaświadczenie o zdrowych zębach lub konieczności leczenia.

Kolejnym krokiem jest plombowanie zębów wymagających leczenia - które jednak odbywać się będzie w obecności rodzica.

Bardzo proszę na kartach, które uczeń dostałał od stomatologa - wyrazić chęć leczenia w dentobusie i jeśli będzie większa ilość uczniów chętnych to umówimy kolejny termin wizyty dentobusu w naszej szkole w celu wyleczenia .

Karty będę zbierała w gabinetach prze ok. 2 tygodnie - potem, w zależności od ilości chętnych, będziemy ustalać termin.

O terminie poinformuję rodziców stosownie wcześniej, gdyż obecność rodzica przy leczeniu jest konieczna.