Wycieczka uczniów klasy 2a do Rodzinnych Ogrodów Działkowych „Celpa”

20 września uczniowie klasy 2a wraz z wychowawczynią Katarzyną Bagińską, realizując programy „Zdrowie na talerzu” i  „Trzymaj formę”, udali się na tereny ogrodów działkowych, aby zobaczyć jak w sposób ekologiczny można uprawiać warzywa i owoce.

Po działkach oprowadzał dzieci Prezes Rodzinnych Ogrodów Działkowych „Celpa” Pan Józef Sokołowski, który bardzo ciekawie opowiadał o znaczeniu ruchu i ekologicznego odżywiania dla człowieka. Dzieci otrzymały również ciekawe kolorowe książeczki w prezencie.

Dzięki tej wizycie uczniowie poznali świat roślin i zwierząt, przyrodę nieożywioną, nauczyli się dostrzegać jej piękno i zrozumieli potrzebę obcowania z naturą. To była bardzo pouczająca wycieczka, a jej efekty będą z pewnością procentowały w przyszłości.