Program rekomendowany Archipelag Skarbów

27-28.11.2023 realizowaliśmy w szkole program rekomendowany Archipelag Skarbów.

W warsztatach udział wzięli uczniowie klas VII -VIII.

Mityng 1 - poświęcony jest zagadnieniom dotyczącym rozumienia siebie, własnych emocji i relacji z innymi osobami a także tematyce zagrożeń wieku dorastania - sięganiu po alkohol, narkotyki i dopalacze.

Mityng 2 – poruszane będą tematy związane z wywieraniem presji rówieśniczej i sposobami radzenia sobie z nią, zachowaniami agresywnymi i zachowaniach o uprzedmiotawiającym charakterze, zwłaszcza w relacjach chłopcy – dziewczęta (seksualność, wstrzemięźliwość do pełnoletności).

27.11.2023 o godzinie 17.00 odbyło się spotkanie z rodzicami uczniów klas VII -VIII

28.11 uczniowie zaprezentowali swoje prace podczas Festiwalu Twórczości.

Dziękujemy trenerom za dzielenie się pasją i wspaniałe podejście do młodzieży

Bardzo dziękujemy Gminnej Komisji ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Łambinowicach za sfinansowanie realizacji programu w naszej szkole.