Klasa V b gospodarzem szkoły w marcu - Dzień Kobiet i Dzień Mężczyzn

W marcu obchodziliśmy Dzień Kobiet i Dzień Mężczyzn. Świętowaliśmy również w naszej szkole. Klasa V b, jako gospodarz szkoły, ogłosiła konkurs na najciekawsze życzenia dla kobiet i mężczyzn.

Ósmy marca przebiegł wszystkim w miłej atmosferze. Uczennice i uczniowie obdarowywali się prezentami. Na przerwach można było pośpiewać i posłuchać dobrej muzyki.
Po odczytaniu życzeń, które napłynęły do komisji konkursowej, wyłoniono zwycięzców.

Oto wyniki:

ŻYCZENIA Z OKAZJI DNIA KOBIET:
I miejsce – Maximilian Herman
II miejsce – Filip Padamczyk
                     Mikołaj Szkwarkowski
III miejsce – Julia Kania
                      Aleksandra Piwowarczyk
Wyróżnienie – Karolina Jankowska
                          Natalia Vogt
                         Julia Czubasiewicz

ŻYCZENIA Z OKAZJI DNIA MĘŻCZYZN:
I miejsce – Kacper Borek