Wigilie klasowe i koncert kolęd

Dwa dni przed Wigilią Bożego Narodzenia, kolędy i świąteczny nastrój wypełniły całą naszą Szkołę. Jak co roku, wszystkie klasy spotkały się ze swoimi wychowawcami na klasowych wigiliach, łamano się opłatkiem, nie zabrakło też łakoci.

Przed południem rozpoczął się  Koncert Kolęd, na który każda z klas przygotowała swój własny świąteczny repertuar.Przepięknie śpiewane kolędy, pastorałki i inne świąteczne piosenki, wprowadziły wszystkich w wyjątkowy, bożonarodzeniowy nastrój. Uczniowie wykazywali się nie tylko pięknym śpiewem, ale też umiejętnością gry na różnych instrumentach, co ubogacało cały koncert.

Na koniec Dyrektor Szkoły podsumował akcję "Świąteczny Dar Serca" i wręczył każdemu uczniowi, jako podziękowanie za współpracę, nalepkę z napisem "MASZ DOBRE SERCE". Szczególne wyróżnienie otrzymała klasa IVa, która zaangażowała się w akcję z największym sercem.

oprac. Mateusz Skut