Świetlicowe konkursy.

W miesiącu grudniu 2015r. wychowawczynie świetlicy szkolnej przeprowadziły turniej warcabowy w kategorii klas I-III .Turniej cieszył sie ogromnym zainteresowaniem. Chociaż nie każdy miał predyspozycje do wzięcia w nim udziału, to każdy mógł spróbować sił w tej dziedzinie.

Po kilkudniowych rozgrywkach wyłoniony został zwycięzca. I tak w śród uczniów klas I-III,królem warcabowym został uczeń klasy IIa – Konrad Talik .Gratulujemy zwycięzcy, który nagrodę rzeczową odebrał podczas apelu szkolnego.

W czasie tego apelu nagrodzono rówież wszystkich uczniowiów, którzy wzięli udział w konkursie świetlicowym na " Najciekawszą maskę karnawaową". Prace konkursowe były bardzo różnorodne, kolorowe i ciekawe. Wszystkie znalazły sie na wystawie pokonkursowej. Ich autorzy włorzyli w ich wykonanie wiele pracy i czasu, za to zostali nagrodzeni gromkimi brawami i ciekawymi nagrodami. Gratulujemy wszystkim i zachęcamy do udziału w kolejnych świetlicowych konkursach.