Walentynki w świetlicy.

W środę 17 lutego w szkole odbyło się wielkie święto szkolnych sympatii i koleżeństwa, oczywiście, że mamy tu na myśli popularne "Walentynki".

Ale my w świetlicowej gromadzie przygotowania do tego wydarzenia rozpoczęliśmy już dzień wcześniej. Wszyscy z wielkim zapałem zabrali się do projektowania własnoręcznych kartek walentykowych. Kartki, nożyczki, klej i kredki poszły w ruch. Wykonaliśmy wielką grupową kartkę, która uświetniła naszą gazetkę oraz każdy indywidualnie według własnego pomysłu i tego co mu w " sercu gra", tworzył walentynkową niespodziankę dla sympatii, przyjaciela czy przyjacółki. To wielkie święto przyjażni i eleganckiego wyrażania swoich uczuć. Ta umiejętność jest bardzo potrzebna w życiu każdego dnia i nigdy nie wyjdzie z mody.