Super dyskoteka z okazji Dnia Chłopaka!

Wszyscy uczniowie z niecierpliwością oczekiwali na środę, 28.09.2016, gdyż tego dnia miała odbyć się pierwsza w tym roku dyskoteka. I tak było, a jak się potem okazało, zabawa była świetna.

Już w ciągu dnia dało się słyszeć rozmowy wśród dziewczynek na temat strojów i fryzur, które przygotowują na popołudnie. Od 16.00 do 17.30 bawiły się dzieci z klas I – III, a od 17.30  do 19.30 uczniowie starsi. W tym roku dyskoteka była wyjątkowa, gdyż nasz nowy DJ Igor, uczeń IV klasy, dostarczył nowych atrakcji w postaci maszyny do dymu oraz dodatkowych kolorowych świateł i laserów. Wspólnie z drugim DJ Dawidem przygotowali zestaw ulubionych popularnych piosenek. Leciały kawałki wolne i szybkie, każdy mógł coś wybrać dla siebie; były tańce w parach, w kółku, nawet na chwilę pojawił się „wężyk”. Wszyscy doskonale się bawili, i mali i duzi. Mamy nadzieję, że następna dyskoteka będzie równie dobra, a może jeszcze lepsza?