XI KONKURS POŚWIĘCONY POEZJI MARCINA MAKUCHA „OCALIĆ OD ZAPOMNIENIA”

Dnia 07.03.2017r. odbył się Międzyszkolny Konkurs Recytatorski "Ocalić od zapomnienia" w MDK w Niemodlinie.

W konkursowych zmaganiach wzięli udział uczniowie ze szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz licealnych m.in. Niemodlina, Graczy, Rogów, Dąbrowy i Łambinowic. Naszą szkołę reprezentowały  Zosia Figiel i ja Oliwka Drewniak. Zdobyłam I miejsce, powtarzając sukces z ubiegłego roku.

Poziom interpretacji wierszy był wysoki, więc się bardzo stresowałam. Gdy weszłam na scenę wszystkie emocje opadły i skupiłam się na swojej prezentacji. Byłam szczęśliwa i nie spodziewałam się, że stanę na podium.
Mój sukces zawdzięczam pani Ilonie Karpińskiej, która bardzo dobrze przygotowała mnie do konkursu. Dziękuję!

Przygotowała:Oliwia Drewniak