Zabawa karnawałowa i dyskoteka

W ostatnim dniu nauki przed feriami odbył się w naszej szkole bal karnawałowy, podczas którego dominowały rytmy hiszpańskie. Wodzirejem tegorocznej zabawy był jak co roku Pan Żaba, który przygotował wiele niespodzianek i atrakcji dla dzieci.

Były różnorodne zabawy i konkursy, m.in.: korrida, wyścigi klasowych węży, taniec flamenco, przeciąganie liny, przejście tunelem i wiele innych. Tradycji balu stało się zadość i dzieci były poprzebierane za różne postacie z bajek. Były więc wróżki, królowie damy dworu, nie zabrakło także Batmanów, piratów, antyterrorystów  i myśliwych. W przerwach dzieci mogły skorzystać ze słodkiego poczęstunku.  W balu uczestniczyły również sześcio i siedmiolatki z naszego łambinowickiego przedszkola. Wspólnie świetnie się bawiliśmy i z zadowolonymi minami i wypiekami na twarzach wróciliśmy do domów.

08.02.2017 na dyskotece karnawałowej bawili się  uczniowie klas IV - VI.