Akcja Charytatywna - "Piórniki do Afryki"

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Łambinowicach postawili włączyć się do akcji prowadzonej przez zaprzyjaźnioną z naszą Szkołą, polską fundacją "Dzieci Afryki". Celem akcji było zebranie piórników dla ubogich, uczących się dzieci z Afryki.

O zbiórce informował uczniów plakat zrobiony przez jedną z klas.W dość krótkim czasie udało się uzbierać trzydzieści w pełni wyposażonych piórników, co w przeliczeniu daje nam trzydzieści uśmiechniętych, afrykańskich dzieci. Akcja została zorganizowana przez samorząd uczniowski i przez chętnych do pomocy uczniów: Aleksandra Raróg, Nikola Flisik, Zosia Figiel, Ignacy Kudryński, Jessica Sacha.

Bardzo dziękujemy wszystkim za hojność. Dobro wraca do nas potrójnie. Dziękujemy!