Inauguracja roku szkolnego 2017/2018

04.09.2017 o godzinie 9.00 odbyło się uroczyste rozpoczęcie  nowego roku szkolnego.

Pan Dyrektor Jarosław Figiel przywitał w sali gimnastycznej licznie przybyłych uczniów, rodziców, nauczycieli oraz zaproszonych gości. Pani Wicedyrektor Iwona Maduzia przedstawiła ofertę i organizację szkoły na rok szkolny 2017/2018, przedstawiła nowych nauczycieli i wychowawców poszczególnych klas. Głos zabrał także Wójt Gminy Łambinowice Pan Tomasz Karpiński, który życzył wszystkim wielu sukcesów i powodzenia
w nowym roku szkolnym.

Specjalne słowa skierowane zostały do najważniejszych w tym dniu pierwszoklasistów, którzy zasiedli na honorowym miejscu wraz ze swoimi wychowawczyniami  P. Beatą Środą i P. Wandą Bagińską. Dwudziestu dziewięciu uczniów klas I złożyło ślubowanie, w którym zadeklarowało m. in. to, że będą oni dobrymi kolegami i uczniami.

Na zakończenie uroczystości piątoklasiści przedstawili krótką inscenizację pt. „Wakacje, znów będą wakacje…”, przygotowaną pod „okiem” P. Anny Hemon i P. Ewy Szczepanowskiej. Zabawnym tekstem, tańcem, piosenką, wprowadzili wszystkich w jeszcze wakacyjny nastrój, choć jak wiadomo ten czas już za nami i trzeba brać się do ciężkiej pracy.

Wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom oraz pracownikom obsługi życzymy wielu sukcesów i powodzenia w nowym roku szkolnym.