Święto pracowników szkoły

W dniu 13.10.2017 r. po skróconych lekcjach odbył się koncert życzeń dla nauczycieli oraz pracowników naszej szkoły z okazji święta Edukacji Narodowej.

Uroczystość rozpoczęła się przysięgą nowego przewodniczącego szkoły. Następnie przeszliśmy do części artystycznej. Występy były przygotowane przez uczniów starszych jak i młodszych. Wszyscy bardzo dobrze je zaprezentowali. Nauczyciele byli mile zaskoczeni i z przyjemnością oglądali koncert, myślę, że byli z nas dumni. W oczach Pana Dyrektora widziałam zadowolenie oraz radość. Występy zakończyło uroczyste wręczenie kwiatów i babeczek, które dzieci same wykonały nauczycielom. Jeszcze raz jako uczniowie z całego serca życzymy cierpliwości i samych słonecznych dni.