Zręczne ręce.

Każdy z naszych świetlicowych podopiecznych ma okazję, żeby pochwalić się swoimi umiejętnościami. A dziedzina, w której jest mistrzem może być dowolna, czasami nawet dla innych bardzo zaskakująca. Najważniejsze, aby uczeń czuł, że robi coś, co sprawia mu przyjemność i podnosi jego samoocenę.

W naszej szkolnej świetlicy ciągle dzieje się, coś ciekawego. Panie dbają, aby każdego dnia, odbywały sie zajęcia, podczas których można sprawdzić swoje umiejętności manualne lub odkryć w sobie nowy talent. Przecież każdy jakiś talent ma. Sztuką jest go jednak ujawnić. Dalatego dziedziny artystyczne stosowane podczas zajęć są tak różnorodne, aby wszyscy mogli znalęść to " coś " dla siebie. Dużą motywacją do podjęcia tej czasami mozolnej pracy, jest fakt, że skończone dzieło jest prezentowane na wystawie i mogą go podziwiać wszyscy uczniowie.