Prelekcja dla rodziców i nauczycieli w ramach realizacji programu „Pomyśl zanim spróbujesz”

06.03.2018r. w ramach realizacji wojewódzkiego programu „Pomyśl zanim spróbujesz” dzielnicowy
 st. sierż. Grzegorz Gorski przeprowadził szkolenie dla rodziców i nauczycieli z użyciem walizki narkotykowej.

Walizka zawiera przedmioty, które najczęściej wykorzystywane są do zażywania i dystrybucji narkotyków. Zawiera również substancje, które do złudzenia przypominają różnego rodzaju narkotyki. Kuferki wypełnione są najbardziej popularnymi  atrapami narkotyków na polskim czarnym rynku. Każdy specyfik opatrzony jest szczegółowym opisem wyglądu, ceną, a także nazwami używanymi w młodzieżowym slangu. Szkolenie zorganizowane było w celu pogłębienia wiedzy dorosłych w tym temacie oraz po to aby wyostrzyć naszą  czujność.