Konkursy wiosenne

Z okazji Dnia Wiosny Samorząd Uczniowski zaprosił wszystkich uczniów klas I – III do konkursów wiosennych.

A było ich aż trzy.

1. Pierwszy był to konkurs plastyczny, w którym dzieci przedstawiły, jak wyobrażają sobie Panią Wiosnę. Wpłynęło wiele pięknych prac, a oto przyznane miejsca:

I miejsce: Emilia Jarosz – kl. IIIa oraz Jakub Szober – kl. IIIb

II miejsce: Natalia Vogt, Julia Kania, Aleksandra Piwowarczyk – wszystkie z kl. Ia

II miejsce: Aleksandra Kaplyta – kl. I, Jakub Ochnicki – kl. IIIa,

Wyróżnienia otrzymały trzy dziewczynki: Maja Werner z kl. Ia, Maja Mazurek z kl. IIa i Dominika Luda z kl. IIa.

Prace nagrodzone i niektóre z pozostałych można podziwiać na szkolnym korytarzu.

2. Drugi konkurs polegał na przygotowaniu stroju Pani Wiosny i zaprezentowanie się w nim podczas uroczystości. Przybyło wiele pięknych Wiosenek, a nagrody otrzymały:

I miejsce: Maja Mazurek – kl. IIa

II miejsce: Beata Janowska – kl. IIIb

III miejsce:  Aleksandra Piwowarczyk – kl. Ia

3. Trzeci konkurs polegał na stworzeniu wiosennego nakrycia głowy i również pokazanie go przed szkolną publicznością. Na najwyższym podium stanęli:

I miejsce: Maja Matuszewska – kl. Ib

II miejsce: Dustin Luda – kl. IIIa

III miejsce: Tymoteusz Nawrocki – kl. IIa

Prace plastyczne oceniała komisja konkursowa, a stroje i nakrycia głowy jury podczas uroczystości przywitania wiosny.

Bardzo dziękujemy za aktywne wzięcie udziału we wszystkich konkursach i zapraszamy do kolejnych!