Witamy w nowym roku szkolnym

Witamy serdecznie na progu nowego roku szkolnego 2018/2019 nauczycieli, uczniów i rodziców. Życzymy wszystkim, wielu sukcesów i radości w realizowaniu kolejnych wyzwań, jakie czekają nas w szkole. Zachęcamy do uczestniczenia we wszystkich sferach życia szkolego, aby w pełni wykorzystać swoje talenty i umiejętności. Jedny z miejść, które umożliwia rozwijanie uzdolnień jest szkolna świetlica, która nie tylko opiekuje się uczniami, prowadzi dożywianie, ale realizuje również liczne zajęcia dydaktyczne. Od tego roku szkolnego świetlica i stołówka mieści się w dwóch budynkach szkolnych. Zapraszamy więc do skorzystania z naszej oferty.

Już od poniedziałku 10 września 2018r. rozpoczynamy dożywianie uczniów. Przerwy obiadowe w obydwu budynkach są w tym samym czasie tj. od godz. 11 55-12 10 oraz od godz. 12 55- do 13 10.

Uczniowie wzorem lat ubiegłych przychodzą na obiad podczas przerwy wyznaczonej harmonogramem, dostosowanym do czasu pobytu ucznia w szkole. Z tego względu prosimy o przestrzeganie wyznaczonego czasu posiłku. Pozwoli to rówież uniknąć tłoku na stołówce podczas obiadu.

Uczniów, którzy chcą skorzystać z dożywiania zgłaszają rodzice, poprzez coroczne wypełnienie pisemnej deklaracji. Jest ona do pobrania w świetlicy szkolnej nr 1 i 2 .

Koszt obiadów w miesiącu wrześniu 2018 roku wynosi: 46,50zł. Opłatę uiszczamy do 15 dnia każdego miesiąca.

Już od września rusza Program dla szkół, promujący zdrowe nawyki żywieniowe poprzez konsumowanie warzyw, owoców i mleka oraz ruch i poszerzenie wiedzy kulinarnej wśród uczniów. Warzywa, owoce i produkty mleczne podawane są uczniom do klas, w porcjach przygotowanych do bezpośredniego spożycia. W programie mogą wziąść udział uczniowie klas I-V, których rodzice złożą pisemną deklarację zgody. Deklaracje zostaną udostępnione rodzicon poprzez wychowawców klas.