Kolejna edycja programu " Śniadanie w świetlicy"

Od dnia 7 stycznia 2019 r. wznawiamy akcję promującą spożywanie pierwszego śniadania przez uczniów. Jest to bardzo ważny dla zdrowia i rozwoju dziecka posiłek, który daje energię do pracy i radosnego rozpoczęcia kolejnego dnia. Uczniowie zwłaszcza ci, którzy przychodzą lub przyjeżdżają do szkoły bardzo wcześnie, nie zawsze mają chęci lub możliwości, aby przed wyjściem z domu zjeść ciepły posiłek. Jest to niezmiernie ważne w okresie zimowym, by nasz organizm był prawidłowo odżywiany i miał skąd czerpać energię, gdy za oknem śnieg i mróz. Zachęcamy więc do skorzystania z naszej oferty.

Akcja polega na bezpłatnym umożliwieniu wszystkim chętnym uczniom, spożycia w świetlicy szkolnej śniadania w postaci płatków z ciepłym mlekiem, każdego dnia tygodnia,  na pierwszej przerwie od godz. 8 15 do godz. 8 25. Udostępniamy śniadania w obydwu stołówkach naszej szkoły czyli na ulicy Obozowej i na ulicy Szkolnej. Zarówno płatki jak i mleko fundowane jest ze środków Rady Rodziców naszej szkoły.