Świetlica wita w nowym roku szkolnym.

Wakacje już za nami. Witamy was serdecznie, a zwłaszcza uczniów i rodziców klas pierwszych.  Pora zapoznać się z tym, co oferuje nam świetlica w nowym roku szkolnym.

Każdy uczeń może korzystać z dożywiania, które rozpoczniemy już od poniedziałku 9 września 2019r. Wystarczy wypełnić pisemną deklarację chęci korzystania z dożywiania i oddać ją w świetlicy szkolnej. W miesiącach zimowych planujemy kontynuację programu    " Śniadanie w świetlicy", który polega na możliwości zjedzenia przez każdego ucznia, bezpłatnie śniadania w postaci płatków z ciepłym mlekiem. Produkty niezbędne do realizacji tego zadania, fundowane są ze środków uzyskanych podczas zbiórki społecznej pod hasłem " Świąteczny Dar Serca". Zgodnie z naszą wieloletnią tradycją w miesiącu październiku rozpoczniemy realizację Programu dla szkół- "Mleko i owoce w szkole". Jest on adresowany do uczniów klas I-V , kórzy otrzymują bezpłatnie porcje warzyw, owoców i mleka jako wzbogacenie i urozmaicenie codziennej diety. Zachęcamy do udziału w zajęciach świetlicowych oraz do korzystania ze świetlicy jako miejsca wypoczynku i relaksu, podczas długiego pobytu w szkole.  W tym celu świetlica w budynku nr 2 wzbogaciła się o tapicerowany narożnik, który mamy nadzieję będzie miejscem czytania czasopism i lektury książek, które można wypożyczyć z pobliskiej biblioteki.