„Świetlica szyje maseczki ochronne"

Jesteśmy uczestnikami nowej bezprecedensowej sytuacji. Z powodu epidemii koronawirusa nie znamy dokładnej, pewnej daty przywrócenia zajęć dydaktycznych i opiekuńczych szkoły. Jednak musimy być gotowi do powrotu do naszych zajęć w nowej epidemicznej rzeczywistości.

Chcąc wesprzeć realizację obowiązujących obostrzeń oraz wychodząc naprzeciw potrzebie zapewnienia bezpieczeństwa uczniom i pracownikom szkoły, świetlica ogłosiła akcję szycia maseczek ochronnych. Do działań włączeni zostali wszyscy pracownicy świetlicy i biblioteki szkolnej. Każdy otrzymał indywidualne zadanie do realizacji, a całość koordynuje kierownik świetlicy Małgorzata Cieślińska.

Tkaninę i niezbędne do szycia materiały zostały zakupione z funduszy zbiórki społecznej „Świąteczny Dar Serca”.

Naszym celem jest, aby na każdego powracającego do szkoły po przerwie ucznia czekała kolorowa, bawełniana maseczka ochronna.

Życzymy dużo zdrowia!
Do zobaczenia!