Nowy Rok Szkolny w świetlicy

Witamy w kolejnym roku szkolnym. Będzie to rok, w którym musimy funkcjonować w specjalnych warunkach  sanitarnych.  W związku z tym, świetlica i stołówka zmienia nieco zasady swojego funkcjonowania. Oto garść najistotniejszych informacji związanych z nowymi zasadami.

Stołowka wydaje obiady już od 7 września 2020r.

Wzrosła wysokość dziennej stawki żywieniowej do 4,00zł.

Koszt posiłków w miesiącu wrześniu wynosi 72 zł.

Od tego roku szkolnego opłaty za obiady będą realizowane wyłącznie bezgotówkowo, czyli poprzez przelewy bankowe lub internetowe.

Numer konta na które kierowane będą opłaty, przekazany będzie rodzicom indywidualnie na pocztę mailową.

Nowością jest również wypełnianie kart zgłoszenia ucznia dojeżdżającego do świetlicy, w celu zapewnienia odpowiedniej ilości uczniów w grupie.

Przypominamy , aby pamiętać o zgłaszaniu  pod numer 77 431 13 64, odpisów z obiadów podczas nieobecnośći ucznia w szkole

Wszelkie pytania proszę kierować drogą mialową na dziennik świetlicy

Życzymy wszystkim uczniom i rodzicom przyjemnego i spokojnego roku szkolnego.