Wybory do Samorządu Uczniowskiego

24 września 2020r. w naszej szkole przeprowadzone zostały wybory do Samorządu Uczniowskiego. Poprzedzono je kampanią wyborczą, w trakcie której kandydaci zaprezentowali swoje programy wyborcze w postaci plakatów.

Wszyscy uczniowie uprawnieni byli do głosowania, a wzięło w nim udział 233. Każdy wyborca mógł oddać tylko jeden głos na wybranego przez siebie kandydata. Z uwagi na obecną sytuację pandemiczną, głosowanie odbywało się w salach lekcyjnych, do których przychodzili opiekunowie Samorządu zaopatrzeni w maski i rękawiczki. Po zakończonym głosowaniu urna trafiła na kwarantannę. 28.września została otwarta i przeliczono głosy. W wyniku głosowania wyłonił się skład Samorządu Uczniowskiego:

1. Julia Szczepanowska, kl.VIIa - Przewodnicząca szkoły: 100 głosów

2. Marlena Luda, kl.VIIb - Zastępca Przewodniczącego szkoły: 70 głosów

3. Adrian Owsiński, kl.VIIIb uzyskał 60 głosów.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a do współpracy z Samorządem zapraszamy wszystkich uczniów z wszystkich klas!