XV Otwarte Mistrzostwa Szkół Województwa Opolskiego w Wędkarstwie Spławikowym

W sobotę, 12 czerwca 2021 roku na kanale Ulgi w Opolu odbyły się XV Otwarte Mistrzostwa Szkół Województwa Opolskiego w Wędkarstwie Spławikowym (w ubiegłym roku z powodu pandemii zawody się nie odbyły, stąd XV edycja przełożona została na ten rok). W zawodach uczestniczyło łącznie 51 zawodniczek  i zawodników, którzy rywalizowali w trzech klasyfikacjach – Igrzyska Dzieci (szkoły podstawowe, klasy 1-6); Igrzyska Młodzieży Szkolnej (szkoły podstawowe klasy 7-8) oraz Licealiada (szkoły ponadpodstawowe).

Uczniowie z naszej szkoły uczestniczyli w dwóch kategoriach wiekowych, Igrzyskach Dzieci(Karol Rosenberg, Maksymilian Raróg, Maciej Paszkowski) oraz Igrzyska Młodzieży(Patryk Ludwik, Alicja Płóciennik-Łapka, Michał Mazurek oraz Amelia Rudyk)

Wyniki naszej szkoły:

- II miejsce drużyna PSP Łambinowice w Igrzyskach Dzieci

- II miejsce drużyna PSP Łambinowice w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej

Nasi uczniowie otrzymali medale , puchary , dyplomy , nagrody rzeczowe oraz upominki.

Wszyscy zawodnicy wraz ze swoimi rodzicami i nauczycielami bardzo miło i aktywnie spędzili czas na wolnym powietrzu. Na koniec zawodów wspólnie zjedliśmy pyszne kiełbaski.

Przygotowali : Andrzej Gandziała, Dariusz Walichowski