Stołówkowe aktualności

Już od 10 września 2012r. pion kuchenny stołówki ruszył pełną parą z obiadami dla uczniów naszej szkoły.

Są to posiłki dwudaniowe z surówką, kompotem, a obiady jarskie z dodatkiem owoców lub jogurtem. Koszt takiego wyżywienia wyniósł  we wrześniu 45zł dla uczniów nowo wpisanych. Uczniowie, którzy jedli w czerwcu roku szkolnego 2011/2012 płacą miej o wysokość odpisu za czerwiec. Obecnie już 100 uczniów korzysta z piosiłków w naszej stołówce . Obiady wydawane są podczas dwóch przerw „ długich” :

od godz. 11 .40  do 11.55

oraz  od 12. 40 do 12. 55

W przypadku nieobecności ucznia w szkole bardzo prosimy o zgłaszanie tego faktu w danym dniu do godziny 800 pod numerem telefonu 77 431 13 64. Zgłoszenie  jest podstawą do zrealizowania odpisu od opłaty za wskazany dzień.

Opłaty za obiady uiszczamy w świetliucy szkolnej u intendentki pani Danuty Goluch w terminie do 10 dnia każdego miesiąca.

Bardzo prosimy o przestrzeganie  terminu płatności.