IX edycja Powiatowego Konkursu Recytatorskiego Satyry i Humoru

W dniu 24 listopada 2023r. odbyła się IX edycja Powiatowego Konkursu Recytatorskiego Satyry i Humoru, którego organizatorem był Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Łambinowicach.

Celem przedsięwzięcia było przede wszystkim kształtowanie kultury żywego słowa oraz doskonalenie umiejętności aktorskich i recytatorskich u dzieci. Występy młodych uczestników były bardzo wyrównane i dostarczyły wielu wzruszeń, a komisja miała nie lada wyzwanie, aby wyłonić zwycięzców.

W kategorii kl. III-IV miejsce I wywalczyła uczennica naszej szkoły Jagoda Cichy (IIIb - opiekun p. Anna Hemon), a wyróżnienie trafiło do Leny Pficner (kl.IVb - opiekun p. Ilona Karpińska), natomiast w kategorii kl. VII-VIII -  miejsce III zdobył Tymoteusz Nawrocki (kl. 8a - opiekun p. Ilona Karpińska).

Nagrodę specjalną otrzymała Julia Czubasiewicz z kl. VIb. Jej opiekunem jest pani Violetta Junka.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu!!!