Podsumowanie Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Religijnej ŻAK 2012

Dnia 23 kwietnia o godzinie 10.00 w auli Wyższego Międzydiecezjalnego Seminarium Duchownego odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów i  nagród Uczniom i Nauczycielom, którzy zostali wyróżnieni w ogólnopolskich i diecezjalnych konkursach religijnych.

Uczennica naszej szkoły Kamila Piwowarczyk z klasy V b została finalistką Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Religijnej  i odebrała dyplom wraz z nagrodą książkową z rąk Księdza Biskupa Pawła Stobrawy i Dyrektora Wydziału Katechetycznego Kurii Diecezjalnej w Opolu Księdza Marcina Wilczka. Towarzyszyła nam Monika Rezacz, która brała udział w etapie wojewódzkim tego konkursu.

Uroczystość została uświetniona montażem słowno-muzycznym w wykonaniu Sióstr Służebniczek z Leśnicy. Opiekun: Joanna Junka.