Spotkanie z poetką

W dniu 18.05.2012 r. w Bibliotece w Łambinowicach odbyło się spotkanie autorskie z Panią Urszulą Kozłowską, znaną i cenioną poetką i pisarka dla najmłodszych. Brali w nim udział uczniowie z klasy I „b” i II „b” wraz z wychowawczyniami  Panią Beatą Środa i Panią Katarzyną Bagińską.

Podczas spotkania poetka zapoznała dzieci ze swoimi utworami czytając niektóre z nich. Utwory napisane przez Urszulę Kozłowską urzekły wszystkich pomysłowością i poczuciem humoru. Najbardziej podobały się małym słuchaczom wierszyki „łamiące języki”.

Nasi uczniowie przygotowali niespodziankę dla miłego gościa – recytację trzech wierszy poetki. Bardzo ucieszyło to ich autorkę, która wysoko oceniła umiejętności recytatorskie dzieci. Podczas spotkania mali czytelnicy zadawali wiele pytań, na które zawsze  otrzymywali wyczerpujące odpowiedzi.

Na zakończenie wszystkie dzieci otrzymały autografy od pisarki.

To było niezapomniane i niezwykle pouczające spotkanie.