SZKOLNE EURO 2012

6 czerwca 2012 odbyło się w naszej szkole ,,Szkolne Euro 2012". Około godziny 8.00 ,,cała szkoła" była przygotowana do wyjścia na łambinowicki ,,Orlik".

Jako przedstawiciele państw europejskich w kolorowych strojach, z plakatami, chorągiewkami i innymi symbolami wesoło szliśmy ulicami Łambinowic. Nasi nauczyciele również byli kibicami, reprezentowali Polskę. Idąc, przyciągaliśmy wzrok przechodniów, a przy ZS w Łambinowicach uwagę uczniów. Na ,,Orliku" każda klasa zaprezentowała swoje, wylosowane wcześniej, państwo. Nauczyciele wspaniale bawili się w rytmie polskiego hitu Euro 2012 ,,Koko Euro Spoko". Po prezentacji krajów rozegrały się mecze piłki nożnej. W przerwach dziewczęta klas prezentowały swoje układy taneczne. Klasy I-III brały udział w rozgrywkach w ,,dwa ognie".

Zmęczeni meczami, dopingiem i świetną zabawą ze smakiem zjedliśmy pieczoną kiełbasę i pyszne lody. Około południa wróciliśmy do szkoły i rozeszliśmy się do domów. Była to na prawdę wspaniała impreza.