Po raz kolejny zagraliśmy w orkiestrze z Jurkiem Owsiakiem.

W dniach 10-11.01.2013 roku nasza szkoła już po raz kolejny włączyła się w akcję XXI Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku odbyła się pod hasłem: "Dla ratowania życia dzieci  i godnej opieki medycznej seniorów".

Zebrano118 zł, które przekazano wolontariuszom niedzielnej kwesty. W niedzielę 13.01.2013  uczniowie naszej szkoły wzięli udział koncercie finałowym w Sali „ Pandora”, gdzie zaprezentowali swoje umiejętności wokalne i taneczne. Grupa  uczniów wzięła  udział  w przedstawieniu pt.: „Opowieść wigilijna” przygotowanym przez instruktorów GOKSiR. Zuzanna Wolak z klasy IB, laureatka I miejsca w Andrzejkowym śpiewaniu  zaśpiewała nagrodzoną piosenkę,  natomiast dziewczynki z grup tanecznych pani Wandy Bagińskiej i Joanny Łoik zaprezentowały się w czterech układach tanecznych. Cieszymy się, że mogliśmy znów wypuścić kolejne „światełko do nieba”.