Zakończenie roku szkolnego 2014/2015 oraz pożegnanie klas VI.

26 czerwca 2015 roku uczniowie klas VI po raz ostatni przebywali w naszej szkole jako uczniowie i absolwenci.

Uroczyste zakończenie i jednocześnie pożegnanie rozpoczęło się punktualnie o godzinie 10.00. Wręczono świadectwa z wyróżnieniem, listy gratulacyjne dla rodziców, stypendia naukowe i sportowe oraz nagrody dla najlepszych. Uczniowie klas szóstych przygotowali część artystyczną pt; „Tacy jesteśmy” oraz prezentację multimedialną pt;”Wspomnienie”

Przybyli goście, rodzice, nauczyciele i uczniowie ze wzruszeniem żegnali absolwentów naszej szkoły. Życzymy im powodzenia, radości i wielu sukcesów w przyszłości, nie zapominajcie o nas.

Wszyscy jednak z radością oczekiwaliśmy  wakacji więc spędźcie je wesoło, zdrowo i bezpiecznie.

DOZOBACZENIA WE WRZEŚNIU   !!!!!